הדברה ברמת גן: כל מה שצריך לדעת

רמת גן היא עיר יפה, אבל זה לא סוד שהיא גם ידועה כמלאה במזיקים. המבנים הישנים, הקרבה לחוף הים, הלחות הגבוהה והאוכלוסייה הגדולה הם רק חלק קטן מהגורמים התורמים לשפע המזיקים ברמת גן. ריכזנו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על הדברה ברמת גן, לרבות סוגי המזיקים הנפוצים בעיר, הזמן הטוב ביותר לריסוס למזיקים, ההבדל בין הדברה ירוקה וכימית, וכן עלות שירותי הדברה ברמת גן.

סוגי מזיקים ברמת גן

סוגי המזיקים הנפוצים ברמת גן משתנים בהתאם לעונה, אך חלק מהמזיקים הנפוצים ביותר כוללים תיקנים, נמלים, פשפשים, יתושים, חולדות ועכברים.

ג'וקים הם המזיקים הנפוצים בעיר וידועים כנושאים מחלות. הם נמצאים לעתים קרובות במטבחים, חדרי אמבטיה ואזורים אחרים עם לחות גבוהה. גם נמלים נפוצות, והן עלולות לפלוש במהירות לביתך ולהפוך למטרד. פשפש המיטה מהווה בעיה מרכזית בבתי מלון ובמקומות לינה תיירותיים אחרים, בעוד שהיתושים נפוצים בחודשי הקיץ והם מהווים כמטרד רציני. חולדות ועכברים נפוצים גם ברמת גן, והם עלולים לשאת מחלות ולגרום נזק לרכוש שלכם.

מתי לרסס נגד מזיקים ברמת גן

הזמן הטוב ביותר לריסוס מזיקים ברמת גן תלוי בסוג המזיק ובעונה. מזיקים מסוימים פעילים כל השנה, בעוד שאחרים נפוצים יותר בעונות מסוימות. לדוגמה, תיקנים פעילים כל השנה, אך הם נפוצים יותר בחודשי הקיץ. מומלץ לרסס נגד מזיקים ברמת גן בחודשי האביב, לפני תחילת עונת הקיץ. זה יעזור למנוע מהמזיקים לפלוש אליכם לבית בחודשי הקיץ.

הדברת נמלים
הדברת יתושים
הדברת תיקנים

דרכים שניתן למנוע בהם כניסת מזיקים לבית

ישנם סוגי מזיקים שונים אך ניתן למנוע מרבים מהם להכנס לבית שלנו בדרכים כאלה או אחרות, אחת ההמלצות הטובות ביותר שאנו יכולים לתת לכם זה כיצד למנוע התרבות יתושים באזור שלכם: במידה ואתם חיים באזור שיש בו רטיבות, אם זה שלוליות מביוב, מאגרי מים ממרזבים, וכו', הקפידו כל עוד אלה אינם מאגרים לשתייה לרוקן אותם ובמידה וזה בלתי אפשרי שפכו לתוך המאגרים כלור או אקונומיקה, הכלור לא יאפשר ליתושים להתרבות וככה תמנעו את התרבות היתושים לפחות באזור שלכם.

הדברה ירוקה מול הדברה כימית

בכל הנוגע להדברה, ישנם שני סוגים עיקריים של שיטות: הדברה ירוקה והדברה כימית. שיטות הדברה ירוקות משתמשות בחומרי הדברה טבעיים ואורגניים בטוחים לבני אדם ולסביבה. שיטות הדברה כימיות משתמשות בחומרי הדברה סינתטיים שעלולים להזיק לאדם ולסביבה. בעוד ששיטות הדברה כימיות לרוב יעילות יותר משיטות הדברה ירוקה, הן גם יכולות להיות מסוכנות יותר. שיטות הדברה ירוקות הן אופציה בטוחה וידידותית יותר לסביבה, והן הופכות לפופולריות יותר ברמת גן וברחבי הארץ.

שירותי מדביר ברמת גן

אם אתם חווים בעיית מזיקים ברמת גן, חשוב להזמין מדביר מקצועי שיעזור לכם להיפטר מהמזיקים. ישנם שירותי מדביר רבים ברמת גן, אך חשוב לבחור בחברה מוכרת ומנוסה. חפשו חברה המשתמשת בשיטות הדברה בטוחות ויעילות ובעלת מוניטין טוב בקהילה.

עלות שירותי הדברה ברמת גן

עלות שירותי הדברה ברמת גן משתנה בהתאם לסוג המזיק, חומרת הנגיעה וגודל השטח שיש לטפל בו. בממוצע, עלות שירותי הדברה ברמת גן נעה בין 200-400 שקלים לטיפול. עם זאת, העלות יכולה להיות גבוהה יותר עבור שטחים גדולים יותר או מקרים כאלה או אחרים. חשוב לקבל הצעת מחיר מחברת ההדברה בטרם העסקתם על מנת להבטיח כי אתם יודעים מה העלות הכוללת של השירותים.

הדברה ירוקה ברמת גן ymadbir.co.il

הדברת מכרסמים ברמת גן (חולדות ועכברים)

השיפוצים הנרחבים בעיר (פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38) גורמים אי נוחות רבה לתושבי העיר והביאה עמה מספר תופעות לא נעימות, ביניהן הופעה מאסיבית של עכברים וחולדות. מכרסמים אלו יצאו ממחבואם ועשו את דרכם למגורים ולחצרות ברמת גן. הם מתרבים במהירות ומהווים מגוון מטרדים לבני אדם, כמו גם סיכון להעברת מחלות.

ככל שמספר החולדות והעכברים בעיר ממשיך לעלות, כך עולה הדרישה להדברה מקצועית. קיימות מספר שיטות להדברת מכרסמים.

השיטה הראשונה כוללת הצבת מלכודות עם פיתיון המכיל רעל. מכרסמים פיתחו תחושת מודעות חדה והם החלו לקשר בין פיתיון למוות. כתוצאה מכך, המדבירים ברמת גן החלו להשתמש ברעלים מושהים. רעלים אלו משפיעים על המכרסמים רק לאחר מספר ימים, מה שמקשה עליהם לחבר בין הפיתיון למוות.

שיטה אחרת להדברת מכרסמים כוללת הפצת רעל. שיטה זו מתאימה למקומות בהם יש אוכלוסייה גדולה של מכרסמים ומאתגר להתמודד איתם בדרכים אחרות. חשוב לציין כי רק מדבירים מקצועיים ברמת גן מורשים להשתמש ברעלים, וכל החומרים בהם הם משתמשים חייבים באישור משרד הבריאות.

במידה ויש לכם בעיית חולדות או עכברים רצינית בבניין, גם אימוץ חתול לא יעזור, במקרים כאלה יהיה צורך בהדברה מקצועית אשר יבואו וידבירו את המושבה ויסלקו את הפגרים.

תוכן עניינים

מבצע על הדברה

הדברת זבובים
הדברת יתושים
הדברת עכברים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×