הדברת פשפש המיטה

פשפשי המיטה הם חרקים זעירים שניתן למצוא כמעט בכל סדק או נקיק, מה שהופך אותם למזיק מאתגר לגילוי והדברה. הם ידועים לשמצה בכך שהם מסתתרים במצעים, סדינים, מזרנים ומסגרות מיטה, אך ניתן למצוא אותם גם ברהיטים אחרים, בשטיחים, ואפילו מאחורי מסגרות תמונה על הקיר או בתוך שקעי חשמל. פשפש המיטה ניזון מדם בלבד וידוע שהם נושכים בני אדם ויונקים אחרים, ומשאירים מאחוריהם עקיצות אדומות קטנות על העור. ריכזנו עברוכם את כל המידע אודות פשפש המיטה, מחזור חייהם, עקיצתם והצעדים שתוכלו לנקוט כדי לחסל נגיעות פשפש המיטה.

מה הוא פשפש המיטה?

פשפשי המיטה הם חרקים זעירים וזוחלים השייכים למשפחת הסימקס. כמעט בלתי אפשרי לראות אותם בעין בלתי מזוינת וניזונים אך ורק מדם. בניגוד לחרקים אחרים, לפשפש המיטה אין כנפיים ואינם יכולים לעוף. הם עוברים מספר שלבי חיים, שבמהלכם הם דורשים ארוחות דם כדי להתרבות ולבסוף לייצר ביצים. פשפש המיטה יכול לשרוד מספר חודשים ללא האכלה, מה שמקשה על הדברתם.

האם פשפש המיטה נושך?

כן, פשפש המיטה נושך. הם משתמשים בחלקי הפה שעוצבו במיוחד כדי לנקב את העור ולמצוץ דם מהמארחים שלהם, כולל בני אדם. בדומה לחרקים אחרים הניזונים דם, כמו יתושים, פשפשי המיטה מחדירים כימיקלים למקור הנשיכה. הכימיקל הראשון הוא חומר הרדמה עדין המקהה את האזור, ואילו השני הוא נוגד קרישה המונע מהדם להקריש. העקיצות עצמן יכולות להופיע כפריחה אדומה קלה בגוף או בליטות אדומות, בהתאם לתגובת האדם לנשיכה ולנוזלים המוזרקים.

הדברת פשפשים (1)

האם פשפשי המיטה מסוכנים?

פשפש המיטה אמנם מהווה מטרד, אך אינו מהווה סיכון בריאותי משמעותי לבני אדם. שלא כמו יתושים, שהם וקטורים ידועים של מחלות רבות, פשפש המיטה אינו מעביר מחלות לבני אדם. עם זאת, ההשפעה הפסיכולוגית של נגיעות פשפש המיטה יכולה להיות חמורה, מכיוון שהמחשבה להיזון מחרקים כמעט בלתי נראים בזמן השינה עלולה להיות מטרידה.

להיפטר מפשפש המיטה

אם אתה חושד שיש לך נגיעות של פשפש המיטה בנכס שלך חיוני לפעול במהירות. פשפש המיטה מתרבה במהירות, ורק השארת מאחור כמה פשפשים בודדים יכול להוביל להדבקה חדשה לגמרי. יגאל המדביר מתמחה בהדברת פשפש המיטה ויכול לעזור לכם לחסל זיהום. מומחי המזיקים שלנו הוכשרו לזהות נגיעות פשפש המיטה, לאתר את מקומות המסתור שלהם, ולהציע טיפולים יעילים להיפטר מפשפש המיטה בכל שלבי חייהם.

מומחי פשפש המיטה שלנו משתמשים במגוון כלים ושיטות לאיתור ולטפל בהדבקות של פשפש המיטה. אנו נחפש את כל המקומות בהם עלולים להסתתר פשפשי מיטה ונציע פתרונות טיפול שיכולים להיפטר מפשפש המיטה בכל שלבי החיים. הטיפולים שלנו להדברת פשפש המיטה בטוחים ויעילים, ואנו מציעים שירותי מעקב כדי להבטיח שההדבקה תבוטל במלואה.

_פשפש המיטה ymadbir.co.il

תוכן עניינים

זיהוי פשפש המיטה

איך לבחור מדביר בירושלים

הדברה היא פעולה חשובה לשמירה על המגורים או העבודה שלנו מנזקים שמזיקים שונים עלולים לגרום. מזיקים כמו חרקים, מכרסמים ושאר יצורים לא רצויים יכולים לגרום

קרא עוד »

מבצע על הדברה

הדברת זבובים
הדברת יתושים
הדברת עכברים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×