הדברה בבת ים - יגאל המדביר

אם אתם גרים בבת ים, ככל הנראה נתקלתם אי פעם בבית שלכם במזיק כזה או אחר, הבנייה הישנה של העיר ומנגד הפרויקטים החדשים, השילוב של החום והלחות מביאים לעיר מזיקים רבים.

חברת יגאל המדביר בבת ים

חברת יגאל המדביר היא ספקית אמינה ומקצועית של שירותי הדברה בבת ים. אנו מציעים תוצאות מצוינות, מהירות ומקצועיות מירבית לכל לקוחותינו. כאשר אתם מזמינים אותנו לביתכם תוכלו ליהנות מאחריות מלאה על ביצוע העבודה. גם אם המזיקים חוזרים ונדרשת הדברה נוספת. אנו מנוסים בהתמודדות עם כל סוגי המזיקים ומבצעים הדברה מקצועית תוך הקפדה על בטיחות.

הדברה ירוקה בבת ים

הדברה כימית יכולה להיות מזיקה ומסוכנת, במיוחד לילדים וחיות מחמד. לכן, בחברת יגאל המדביר אנו מעדיפים לבצע הדברה ירוקה, בעלת תוצאות מצוינות ומוכחות שאינן פוגעות בבריאותכם או באיכות הסביבה. הדברה מסוג זה עושה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה והרבה פחות מסוכנת מהדברה כימית.

עם זאת, ישנם מקרים בהם רק הדברה כימית יחסלו מזיקים מסוימים. לכן במקרים אלו לא תהיה ברירה אלה להשתמש בחומרים אלה, במקרים אלו הכנות הבית וזמן השהייה מחוצה לו יתארכו וידרשו להינקט אמצעים אחרים.

הדברת עכבישים
הדברת עכברים
הדברת צרעות

הדברת פשפש המיטה בבת ים

פשפש המיטה הם טפילים זעירים שגורמים לצרות גדולות. בישראל ישנם כ-700 מינים של פשפשים. הפשפשים נושכים בעיקר ברגליים. פשפשי המיטה עמידים ביותר לחומרי הדברה, וקצב ההתרבות המהיר שלהם ופוטנציאל העברת המחלות הופכים את נוכחותם בבית לדרוש פתרון מיידי.

בחברתנו אנו מציעים שירותי הדברת פשפש המיטה מקיפים שמתחילים בהערכה יסודית של הנגיעות. במהלך שיחת הטלפון המדבירים שלנו יתנו לכם הנחיות חיוניות כמו שאיבת מצעים וריפוד, כביסה בטמפרטורה מסוימת ועוד(הדבר היחיד אשר עוזר להפטר מפשפש המיטה לצמיתות הוא חום מעל 70 מעלות, לכן פרט לריסוס יהיה צורך בשימוש באמצעים מיוחדים כגון מכשירי אדים). לאחר מכן המדביר שלנו יבצע טיפול ריסוס, ויבצע טיפולים נוספים במידת הצורך.

הדברת טרמיטים בבת ים

טרמיטים הם בעיה משמעותית, והם עלולים לגרום לנזק מהותי לרכוש שלכם. חברתנו מציעה מגוון רחב של שירותי הדברת טרמיטים שיתאימו לצרכים הספציפיים שלכם. עלות הדברת טרמיטים משתנה בהתאם לגודל הנגיעות וסוג הטיפול הנדרש.

אם יש לכם זיהום טרמיטים גדול, נצטרך להזריק חומרי הדברה ישירות לאדמה שמתחת לביתכם, וזו משימה קשה שיכולה לקחת הרבה זמן. למקרים קלים יותר יהיו פתרונות קלים יותר ללא קשר לחומרת המקרה, אנו נספק לכם אחריות מרגע גמר העבודה.

הדברת חולדות ועכברים בבת ים

חיות מתות כמו חולדות ועכברים עלולות להוות סיכון בריאותי משמעותי. במידה ואתם מזהים באזור שלכם חולדות או עכברים או שאתם נוטים לראות לעיתים קרובות פגרים (מעיד על חיות חולות באזור שלכם), זה מקרה אשר לא סובל דיחוי. שירותי הדברת חולדות ועכברים שלנו כוללים בין היתר מלכודות, ריסוס ועוד שיטות מתקדמות.

הרחקת יונים בבת ים

יונים מהוות מטרד עבורנו, במיוחד באזורים כמו בת יםכאשר הרוב זה בנייני מגורים והיונים הורסות את החזית של הבניינים, של העסקים, עושות לנו רעש ומשאירות צואה בכל מקום, לכן ביגאל המדביר אנו מספקים פתרונות מתקדמים להדברת יונים בבת ים אשר ישאירו את הבניינים שלכם נקיים ואת החזית של העסק והבית.

לוכד חולדות בבת ים ymadbir.co.il

תוכן עניינים

מבצע על הדברה

הדברת זבובים
הדברת יתושים
הדברת עכברים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×