מדביר בגבעתיים: כל מה שצריך לדעת

גבעתיים היא עיר יפה, אבל זה לא סוד שהיא גם ידועה כמלאה במזיקים. המבנים הישנים, הקרבה לחוף הים, הלחות הגבוהה והאוכלוסייה הגדולה הם רק חלק קטן מהגורמים התורמים לשפע המזיקים בגבעתיים. ריכזנו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על הדברה בגבעתיים, לרבות סוגי המזיקים הנפוצים בעיר, הזמן הטוב ביותר לריסוס למזיקים, ההבדל בין הדברה ירוקה וכימית, וכן עלות שירותי הדברה בגבעתיים.

סוגי מזיקים בגבעתיים

סוגי המזיקים הנפוצים בגבעתיים משתנים בהתאם לעונה, אך חלק מהמזיקים הנפוצים ביותר כוללים תיקנים, נמלים, פשפשים, יתושים, חולדות ועכברים.

ג'וקים הם המזיקים הנפוצים בעיר וידועים כנושאים מחלות. הם נמצאים לעתים קרובות במטבחים, חדרי אמבטיה ואזורים אחרים עם לחות גבוהה. גם נמלים נפוצות, והן עלולות לפלוש במהירות לביתך ולהפוך למטרד. פשפש המיטה מהווה בעיה מרכזית בבתי מלון ובמקומות לינה תיירותיים אחרים, בעוד שהיתושים נפוצים בחודשי הקיץ והם מהווים כמטרד רציני. חולדות ועכברים נפוצים גם בגבעתיים, והם עלולים לשאת מחלות ולגרום נזק לרכוש שלכם.

מתי לרסס נגד מזיקים בגבעתיים

הזמן הטוב ביותר לריסוס מזיקים בגבעתיים תלוי בסוג המזיק ובעונה. מזיקים מסוימים פעילים כל השנה, בעוד שאחרים נפוצים יותר בעונות מסוימות. לדוגמה, תיקנים פעילים כל השנה, אך הם נפוצים יותר בחודשי הקיץ. מומלץ לרסס נגד מזיקים בגבעתיים בחודשי האביב, לפני תחילת עונת הקיץ. זה יעזור למנוע מהמזיקים לפלוש אליכם לבית בחודשי הקיץ.

הדברת נמלים
הדברת יתושים
הדברת תיקנים

דרכים שניתן למנוע בהם כניסת מזיקים לבית

ישנם סוגי מזיקים שונים אך ניתן למנוע מרבים מהם להכנס לבית שלנו בדרכים כאלה או אחרות, אחת ההמלצות הטובות ביותר שאנו יכולים לתת לכם זה כיצד למנוע התרבות יתושים באזור שלכם: במידה ואתם חיים באזור שיש בו רטיבות, אם זה שלוליות מביוב, מאגרי מים ממרזבים, וכו', הקפידו כל עוד אלה אינם מאגרים לשתייה לרוקן אותם ובמידה וזה בלתי אפשרי שפכו לתוך המאגרים כלור או אקונומיקה, הכלור לא יאפשר ליתושים להתרבות וככה תמנעו את התרבות היתושים לפחות באזור שלכם.

הדברה ירוקה מול הדברה כימית

בכל הנוגע להדברה, ישנם שני סוגים עיקריים של שיטות: הדברה ירוקה והדברה כימית. שיטות הדברה ירוקות משתמשות בחומרי הדברה טבעיים ואורגניים בטוחים לבני אדם ולסביבה. שיטות הדברה כימיות משתמשות בחומרי הדברה סינתטיים שעלולים להזיק לאדם ולסביבה. בעוד ששיטות הדברה כימיות לרוב יעילות יותר משיטות הדברה ירוקה, הן גם יכולות להיות מסוכנות יותר. שיטות הדברה ירוקות הן אופציה בטוחה וידידותית יותר לסביבה, והן הופכות לפופולריות יותר בגבעתיים וברחבי הארץ.

חברת הדברה בגבעתיים ymadbir.co.il

שירותי מדביר בגבעתיים

אם אתם חווים בעיית מזיקים בגבעתיים, חשוב להזמין מדביר מקצועי שיעזור לכם להיפטר מהמזיקים. ישנם שירותי מדביר רבים בגבעתיים, אך חשוב לבחור בחברה מוכרת ומנוסה. חפשו חברה המשתמשת בשיטות הדברה בטוחות ויעילות ובעלת מוניטין טוב בקהילה.

עלות שירותי הדברה בגבעתיים

עלות שירותי הדברה בגבעתיים משתנה בהתאם לסוג המזיק, חומרת הנגיעה וגודל השטח שיש לטפל בו. בממוצע, עלות שירותי הדברה בגבעתיים נעה בין 200-400 שקלים לטיפול. עם זאת, העלות יכולה להיות גבוהה יותר עבור שטחים גדולים יותר או מקרים כאלה או אחרים. חשוב לקבל הצעת מחיר מחברת ההדברה בטרם העסקתם על מנת להבטיח כי אתם יודעים מה העלות הכוללת של השירותים.

הדברה ירוקה בגבעתיים ymadbir.co.il

הדברת מכרסמים בגבעתיים (חולדות ועכברים)

הקמת הרכבת הקלה והשיפוצים הנרחבים בעיר(פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38) גורמים אי נוחות רבה לתושבי העיר והביאה עמה מספר תופעות לא נעימות, ביניהן הופעה מאסיבית של עכברים וחולדות. מכרסמים אלו יצאו ממחבואם ועשו את דרכם למגורים ולחצרות בגבעתיים. הם מתרבים במהירות ומהווים מגוון מטרדים לבני אדם, כמו גם סיכון להעברת מחלות.

ככל שמספר החולדות והעכברים בעיר ממשיך לעלות, כך עולה הדרישה להדברה מקצועית. קיימות מספר שיטות להדברת מכרסמים.

השיטה הראשונה כוללת הצבת מלכודות עם פיתיון המכיל רעל. מכרסמים פיתחו תחושת מודעות חדה והם החלו לקשר בין פיתיון למוות. כתוצאה מכך, המדבירים בגבעתיים החלו להשתמש ברעלים מושהים. רעלים אלו משפיעים על המכרסמים רק לאחר מספר ימים, מה שמקשה עליהם לחבר בין הפיתיון למוות.

שיטה אחרת להדברת מכרסמים כוללת הפצת רעל. שיטה זו מתאימה למקומות בהם יש אוכלוסייה גדולה של מכרסמים ומאתגר להתמודד איתם בדרכים אחרות. חשוב לציין כי רק מדבירים מקצועיים בגבעתיים מורשים להשתמש ברעלים, וכל החומרים בהם הם משתמשים חייבים באישור משרד הבריאות.

במידה ויש לכם בעיית חולדות או עכברים רצינית בבניין, גם אימוץ חתול לא יעזור, במקרים כאלה יהיה צורך בהדברה מקצועית אשר יבואו וידבירו את המושבה ויסלקו את הפגרים.

תוכן עניינים

מבצע על הדברה

הדברת זבובים
הדברת יתושים
הדברת עכברים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×